Złe Dobrego Początki

Dzisiaj nasza młodzież wróciła na boisko po zimie. Niestety nasi Trampkarze nie rozpoczęli dobrze tej rundy przegrali z Turbaczem, aż 1:13!!! Trudno cokolwiek napisać pozytywnego o tym meczu, ale głowy do góry i gramy dalej!!
Juniorzy wielkie brawa naprawdę świetny mecz było co oglądać. Nasi cieszyli się piłką, oddali serce na boisku i naprawdę walczyli były momenty słąbszej gry w dużej mierze spowodowane murawą na stadionie, ale to mało ważne. Pierwszą bramkę po zamieszaniu w polu karnym strzelił Kurzeja Kamil, wykorzystując podanie Mateusza Krzaka. Drugą bramkę strzelił Artur Twaróg po świetnym rajdzie Kamila Bojara(trochę szczęścia), trzecią bramkę zdobył Kamil Serafin, któy również wykorzystał świetny rajd Kamila Bojara. Za tydzień Bardzo Ważny mecz z Uranem Łukowica o godz.16 zapraszamy kto ma czas pomóżcie naszym!! Jeszcze raz brawo panowie!!